On The Rock

  • Projekt

    On The Rock jest efektem połączenia naszych pasji – wspinaczki i trekkingu z edukacją pozaformalną i uczeniem w działaniu. Wierzymy w to, że poprzez praktykę można nauczyć się i zrozumieć wiele więcej niż na sali wykładowej czy w szkolnej ławce. Natomiast wspinanie stawia człowieka w sytuacji prawdziwego wyzwania. Wymaga zaangażowania i pracy, kształtuje ambicję i wytrwałość, uczy stawiania celów i sumiennego do nich dążenia. Dzięki wieloletnim doświadczeniom zrozumieliśmy, że wspinaczka to nie tylko forma rekreacji, ale narzędzie, które umożliwi naszym klientom realizację celów osobistych i biznesowych.

  • Misja

    Misją On The Rock jest budowanie aktywnego i otwartego społeczeństwa gotowego reagować na problemy społeczne poprzez odważne podejmowanie działań. Narzędziem tej zmiany jest wspinaczka, która kształtuje odwagę i uczy konsekwentnego dążenia do celu.

  • Wizja

    Chcemy, by wspinaczka stała się powszechnym i atrakcyjnym narzędziem rozwoju osobistego wykorzystywanym w eventach i szkoleniach. Zaś w sferze biznesu – by pierwszym skojarzeniem ze wspinaniem było On The Rock jako wyznacznik profesjonalizmu i jakości realizowanych usług.