Agnieszka Rytel

Mam na imię Agnieszka – współtworzę On The Rock. Moją największą pasją od dawna są góry, z czasem do tego doszło wspinanie. Jestem zdobywczynią Korony Gór Polskich, odbyłam także wędrówki w Alpach i Pirenejach, najwyżej wspinając się na ponad 4000 m n.p.m. Ponadto od 16 lat jestem instruktorką ZHP. W organizacji nauczyłam się pracować z ludźmi, zarządzać zespołami, szkolić liderów, zdobyłam szlify trenerskie, przez 8 lat zarządzałam 900-osobową jednostką dzielnicową z setką wolontariuszy. Chciałabym łączyć pasję szkoleniowca z zamiłowaniem do aktywności fizycznej.

On The Rock – nasz zespół

Doświadczenie

Wspólnie mamy przeszło 20 lat doświadczenia w pracy wychowawczej, organizacji szkoleń i warsztatów oraz popularyzacji wspinaczki i sportów górskich. W tym czasie zorganizowaliśmy niezliczoną ilość zajęć, szkoleń, wyjazdów i wiele imprez masowych w ramach naszej działalności w ZHP. Organizowaliśmy:

  • wyjazdy wspinaczkowe dla młodzieży i dorosłych w skały Jury Krakowsko-Częstochowskiej,
  • pikniki i imprezy plenerowe dla firm i mieszkańców osiedli,
  • harcerskie imprezy masowe od kilkuset do przeszło 1000 uczestników,
  • zajęcia wspinaczkowe dla młodzieży i dorosłych w skałach i na sztucznych obiektach.

Michał Werner

Nazywam się Michał – współtworzę On The Rock. Jestem absolwentem Psychologii na Uniwersytecie Łódzkim. Zamiłowanie do pracy z ludźmi i szkoleń wyniosłem z harcerstwa. Od 6 lat jestem instruktorem ZHP. W harcerstwie także zaczęła się moja przygoda z trekkingiem i wspinaczką. Tam zbudowałem klub wspinaczkowy, by dzielić się moją pasją i zarażać nią innych. Od wielu lat organizuję zajęcia wspinaczkowe, kursy, wyjazdy i imprezy plenerowe, popularyzując wspinaczkę i sporty górskie. Pasje i aktywność są tym, co mnie kształtuje. Poza wspinaczką wędruję po górach, biegam maratony i jeżdżę na rowerze.

Do tej pory zrealizowaliśmy

0
Wyjazdów i imprez dla dzieci i młodzieży
0
Szkoleń i warsztatów dla dorosłych
0
Wyjazdów wspinaczkowych i w góry