On The Rock

 • Projekt

  On The Rock związało się także z pracami na wysokości, gdyż nasi pracownicy z pasją wykorzystują swoje umiejętności linowe. Wszędzie tam gdzie trudny jest dostęp, gdzie wysokość utrudnia pracę, a przeszkody w terenie uniemożliwiają prace z podnośnika, można spotkać osoby znające się na pracach wysokościowych. On The Rock daje więc szanse wykorzystania umiejętności pasjonatów wspinaczki i lin z potrzebami naszych klientów.

  Dużym walorem naszych prac jest odpowiedzialność i dbałość o bezpieczeństwo.

 • Bezpieczeństwo

  Wartością, która jest dla nas najważniejsza jest bezpieczeństwo naszych pracowników i osób postronnych. Wybieramy do konkretnych prac osoby o konkretnych umiejętnościach. Bardzo ważny jest też dla nas dobór sprzętu – wybieramy licencjonowanych dostawców, dających gwarancję współodpowiedzialności za naszą pracę. Nasze metody oparte są na bezpieczeństwie ludzi i sprzętu.

 • Odpowiedzialność

  Naszym celem nie jest zarobek za wszelką cenę. Chcemy by klient był zadowolony z naszej usługi, dlatego dbamy o jej jakość – to daje nam dużą satysfakcję. Dużą wagę przykładamy do odpowiedzialności za środowisko – co ma swoje odzwierciedlenie w pracach arborystycznych. Wycinka i pielęgnacja przeprowadzone jest rozsądnie, tak by pogodzić potrzeby klienta i przyrody, nigdy jednak z narażeniem bezpieczeństwa zleceniodawcy i jego majątku.