praca na wysokości

Odśnieżanie dachów

On the Rock zajmuje się odśnieżaniem powierzchni dachowych metodą alpinistyczną zapewniając profesjonalną i 100% bezpieczną usługę. Usługa ta pozwoli zachować dach w należytym stanie technicznym, dzięki czemu ograniczone zostaną niepotrzebne koszty. Odśnieżanie to konieczność, dzięki której uniknie się zagrożenia dla zdrowia dla pracowników i klientów firmy.

Nasi pracownicy są przeszkoleni w zakresie pracy na wysokości z wykorzystaniem technik dostępu linowego oraz posiadają aktualne badania lekarskie. Wykorzystują wyłącznie profesjonalny, atestowany sprzęt alpinistyczny, a swoją pracę wykonują zawsze starannie i bezpiecznie.

Dlaczego warto odśnieżać dach?

Zalegający śnieg znacznie zwiększa obciążenia przenoszone przez konstrukcję dachu grożąc jej uszkodzeniem lub zniszczeniem. Odśnieżając dachy dbasz o bezpieczeństwo ludzi
w twoich obiektach.
Śnieg na dachu zachowuje się jak „gąbka” wiążąc wilgoć. Jej zamarzanie i rozmarzanie prowadzi do powstania nieszczelności pokrycia dachowego, narażając administratora na poważne koszty remontów.
Zlodowaciały śnieg utrudnia odpływ wody z powierzchni dachu zatykając odpływy i rynny, prowadzi to do zatrzymywania wody na dachu.
Nieodśnieżony dach może być przyczyną nałożenia wysokiego mandatu przez inspektorów nadzoru budowlanego.

Wykaz oferowanych usług:

  • odśnieżanie dachów,
  • zdejmowanie sopli,
  • usuwanie nawisów śnieżnych.
Usługi alpinistyczne
Wycinka i pielęgnacja drzew