WYNAJEM ŚCIANKI WSPINACZKOWEJ

ZOBACZ SZCZEGÓŁY

WYNAJEM
DMUCHAŃCY

ZOBACZ SZCZEGÓŁY

ZABAWY
LINOWE

ZOBACZ SZCZEGÓŁY

Niekwestionowaną atrakcją każdego eventu jest ścianka wspinaczkowa proponowana przez On The Rock. Niezależnie od wieku uczestników jest ona wspaniałą okazją do dobrej zabawy, ale także do zmierzenia się z samym sobą.

Dmuchańce to najlepszy przyjaciel wszystkich dzieci. Nie ma takiej siły, która powstrzymałaby je przed skorzystaniem z tej przyjemności. Nasze dmuchańce to wspaniała atrakcja, także dlatego, że nawiązują one do naszej wspinaczkowej działalności. 

Atrakcje linowe gwarantują na każdej imprezie mnóstwo emocji. Satysfakcja z osiągniętego sukcesu, pokonanie słabości, mnóstwo endorfin i niezapomniane przeżycia – wszystko to można osiągnąć na evencie.

EVENTY DLA BIZNESU

ZOBACZ SZCZEGÓŁY

EVENTY DLA SZKÓŁ

ZOBACZ SZCZEGÓŁY

EVENTY DLA KLIENTÓW INDYWIDUALNYCH

ZOBACZ SZCZEGÓŁY

Umiejętność stawiania celów, dążenie do ich realizacji, kształtowanie motywacja, umiejętności pracy w grupie, liderowanie – On The Rock pomoże ci budować te i wiele innych umiejętności w twoim zespole.

Rozbudzanie pasji, umiejętność logicznego myślenia, rozwój  społeczny, intelektualny i fizyczny, poszerzanie wiedzy i umiejętności poprzez działanie – On The Rock pomoże ci w kształtowaniu twoich uczniów i wychowanków.

Prawdziwe przeżycia, doświadczenia, nauka samodzielności, odkrywanie pasji, poszerzanie swoich umiejętności – On The Rock pomoże ci wspierać dorastanie twojego dziecka i a tobie pozwoli nie ustawać w rozwoju zainteresowań.