Nasze realizacje

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi dotychczasowymi realizacjami. Zobacz, co już zrobiliśmy i przekonaj się, że warto z nami współpracować. Nasza firma oferuje różnorodne usługi z zakresu organizacji imprez i wyjazdów z wykorzystanie wspinaczki.

Dzięki zaangażowaniu i profesjonalnemu przygotowaniu pracowników On The Rock całe spotkanie przebiegło w świetnej atmosferze, a przygotowane emocje przysporzyło masę pozytywnych emocji naszym uczniom.
Fundacja Edukacji Demokratycznej Dmuchaniec
Zadania linowe organizowane przez On The Rock bardzo urozmaiciły naszą grę motywacyjną zorganizowaną dla osób dorosłych w maju 2017 r. Wymagały one współpracy, uczyły logicznego myślenia i były wyzwaniem – ta mieszanka zrobiła bardzo dobre wrażenie. Polecamy współpracę z firmą On The Rock.
organizator rajdu, Chorągiew Łódzka ZHP
W zeszłym roku mieliśmy na swojej imprezie ściankę wspinaczkową On The Rock w tym roku nie wyobrażaliśmy sobie, że nasz piknik może się bez niej obyć.
Rada Osiedla Karolew Retkinia-Wschód
Profesjonalna obsługa, wszytko gotowe na czas, dzieci mogły korzystać z atrakcji tyle razy ile miały ochotę, Panie zaangażowane w pracę, uśmiechnięte, z doświadczeniem. Wraz z mężem i córką jesteśmy bardzo zadowoleni z usług firmy i chętnie polecamy na urodziny dziecka czy też inną imprezę także dla dorosłych.
Agnieszka, mama 7 letniej Leny
Profesjonaliści pełną gębą !!
Przeprowadzone animacje dla dzieci podczas meczu siatkarek ŁKS Commercecon Łódź w Atlas Arenie, cieszyły się ogromnym zainteresowaniem i zrobiły na dzieciach pozytywne wrażenie.
Mariusz Przybyła, ŁKS Commercecon
2019-07-09T10:31:29+02:00

Gliwice na ściance

We wrześniu 2018 r. bawiliśmy się na urodzinach Specjalnej Strefy Ekonomicznej w Gliwicach. Nasza ścianka była atrakcją na stoisku sklepu [...]

2019-07-09T10:33:45+02:00

Rajd komend

W Załęczu Wielkim komenda Chorągwi Łódzkiej zorganizowała Rajd dla swoich wolontariuszy i pracowników. Dużym zainteresowaniem cieszyły się punkty linowe [...]

2019-07-09T10:34:00+02:00

Harcerski piknik

Nasza ścianka wspinaczkowa była atrakcją podczas pikniku rodzinnego organizowanego podczas obchodów 60-lecia Hufca Łódź-Polesie. Wraz z Harcerskim Klubem wspinaczkowym [...]

2019-07-09T10:34:19+02:00

Piknik Rady Osiedla

W czerwcu nasza ścianka była dużą atrakcją podczas Pikniku Rady osiedla Karolew-Retkinia Wschód. Nasz punkt cieszył się dużym zainteresowaniem zarówno [...]