Opinie klientów

Córka została zaproszona na urodziny swojej koleżanki. Najlepiej wspomina atrakcje związane z linami. Most, chodzenie po linie i drabinka. Za swojej strony mogę dodać, że Panie uśmiechnięte z podejściem do dzieci, jak i dorosłych. Ekipa kompetentna w tej dziedzinie i warta polecenia.
Kamila mama 5,5 letniej Hani
Firma On The Rock zorganizowała atrakcje linowe podczas 7 urodzin mojej córki. Było wspinanie na skrzynki, wchodzenie po drabince linowej, most linowy oraz slack. Goście byli bardzo zadowoleni i to nie tylko dzieci. Dorośli również mieli swoje 5 min i mogli spróbować swoich sił na linowych przeszkodach. Profesjonalna obsługa, wszytko gotowe na czas, dzieci mogły korzystać z atrakcji tyle razy ile miały ochotę, Panie zaangażowane w pracę, uśmiechnięte, z doświadczeniem. Wraz z mężem i córką jesteśmy bardzo zadowoleni z usług firmy i chętnie polecamy na urodziny dziecka czy też inną imprezę także dla dorosłych. Córka na pytanie co najbardziej jej się podobało na urodzinach odpowiedziała „Najlepsze były liny i skrzynki. Na początku się trochę bałam ale za każdym razem udało się mi wejść na coraz większą ilość skrzynek. Było super”.
Dziękujemy bardzo.
Agnieszka mama 7 letniej Leny
Firma On The Rock fantastycznie ubarwiła urodziny Leny w dn. 11.06.2016. Alpinistyczne zabawy, które przyszykowały dziewczyny stały się główną atrakcją tego dnia. Zjazdy linowe, skrzynki, drabinka oraz wszystkie podejścia i próby pokonania pierwszego strachu i lęku u dzieci przed wysokością w sobotnie popołudnie zostały zaliczone. Wyzwolona adrenalina podczas tych urodzin na pewno zachęci dzieciaki do kolejnych prób wspinaczki chociażby na ściance wspinaczkowej.
Rafał tata 5 letniej Zuzi

Referencje