praca na wysokości

Usługi alpinistyczne

On the Rock wykonuje prace na wysokości z wykorzystaniem technik dostępu linowego. Zajmujemy się montażem konstrukcji i urządzeń na dachach oraz elewacjach budynków, montażem bannerów reklamowych, myciem okien i dachów oraz wszelkimi pracami wykonywanymi w trudno dostępnych miejscach.

Nasi pracownicy są przeszkoleni w zakresie pracy na wysokości z wykorzystaniem technik dostępu linowego oraz posiadają aktualne badania lekarskie. Wykorzystują wyłącznie profesjonalny, atestowany sprzęt alpinistyczny, a swoją pracę wykonują zawsze starannie i bezpiecznie.Realizujemy atrakcje i zabawy dla dzieci, dorosłych oraz takie, które wymagają współpracy rodziców z dziećmi. Spersonalizowana oferta pozwoli nam maksymalnie wykorzystać czas, którym dysponujecie i preferowane miejsce, bądź też sami wybierzemy takie, które najlepiej odpowie na wasze potrzeby. Scenariusz i przebieg poszczególnych atrakcji dopasujemy do charakteru i upodobań waszego zespołu.

Dlaczego warto wykonywać prace metodami alpinistycznymi?

Praca na dachach i elewacjach budynków bez odpowiedniej asekuracji jest zajęciem skrajnie niebezpiecznym. Metody alpinistyczne pozwalają na wykonywanie tych prac z troską o zdrowie i życie pracowników oraz osób postronnych.
Techniki dostępu linowego sprawdzają się w miejscach, gdzie nie sięgają żadne drabiny i nie wjadą podnośniki oraz inny ciężki sprzęt.
Korzystanie z innych metod dostępu podnośników niejednokrotnie wymaga zajęcia chodnika lub pasa ruchu drogowego co wiąże się z problemami administracyjnymi oraz zwiększa koszty usługi.

Wykaz oferowanych usług:

  • montaż/wymiana bannerów (na istniejących konstrukcjach bądź wraz z montażem konstrukcji),
  • montaż reklam (szyldy, kasetony, litery, neony, flagi itp.),
  • montaż/czyszczenie/malowanie/konserwacja konstrukcji znajdujących się na dachach lub elewacjach budynków,
  • montaż kolców i siatek zabezpieczających przed ptakami,
  • mycie okien, dachów, świetlików, oczyszczanie rynien,
  • mycie pobudowane,
  • pomoc przy pracach budowlanych i remontowych w niedostępnych miejscach.
Wycinka i pielęgnacja drzew
Odśnieżanie dachów